Výrobky z dreva do záhrady aj do domu

Na našej web stránke nájdete rôzne tradičné aj netradičné výrobky z dreva. Momentálne sa venujeme výrobe domčekov pre psov všetkých rozmerov, kedže je o ne velký záujem.

Výrobky

Dekoračné predmety

V ponuke našej výroby máme záhradný nábytok, rôzne dekoračné predmety do Vašej záhrady a záhradné prístrešky.

Búdy pre psov

Ponúkame najlacnejšie búdy a domčeky pre psov od tých najmenších po najväčších v Nitrianskom kraji a okolí. Odber klasickej búdy pre psa je možné okamžite alebo na objednávku, ak chcete špecifickú veľkosť.

Výroba zateplených búd pre psa rôznych veľkostí. Napríklad zateplená búda pre psa 110cm-75cm-75cm má dvojitý polystyrénom zateplený plášť, ktorý sa skladá z tatranského profilu z vonka, v strede je polystyrén a vnútro búdy tvorí drevený obklad. Búda je na nožičkách, strecha je odnímateľná. Robím rôzne varianty striech a používam kanadský šindeľ, cena tejto základnej búdy je 100 eur. Podľa potreby búda pre psa obsahuje aj vyberateľnú stredovú priečku, tri druhy náteru (červený smrek, gaštan a lipa).

Suché WC latríny

Okrem zateplených búd pre psov sa venujem aj výrobe iného záhradného nábytku, ako napríklad suché WC latríny. Latrína je vhodná na stavbu alebo záhradu, pretože je konštruovaná s otvárateľnou zadnou časťou a preto nemusite ani kopať jamu. Je vyrobená s hrubého tatranského obkladu, obsahuje aj umelé sklopné sedadlo a je uzamykateľná.

Fotogaléria

Dekoračné predmety

Búdy pre psov

Suché WC latríny

Kontakt

Pre objednávky výrobkov alebo prípadne otázky ohľadom našej ponuky nás môžete kontaktovať emailom info@burda-vyrobky.sk alebo telefonicky na čísle 0907 197 470.